درباره ما

شرکت طب سیستم مادر

 
در سال ۱۳۸۱ در ایران تاسیس گردید. هدف اصلی همکاران ما کوشش در جهت صیانت و بالابردن سطح سلامت و ایمنی در کشور و جامعه جهانی است. شرکت طب سیستم مادر در زمینه تحقیق، تولید، واردات و توزیع تجهیزات و ملزومات آزمایشگاهی، بیمارستانی وایمنی فعالیت داشته و از ابتدای شروع فعالیت همواره سعی در تولید و واردات و عرضه محصولات در بالاترین سطح کیفیت جهانی را در ایران داشته است.
این شرکت با اتکاء به محققین وکادرعلمی خود به تحقیق و پژوهش و بهره گیر ی از علم روز دنیا و تجربه چندین ساله خود به عنوان یک شرکت دانش بنیان مشغول به تولید در زمینه های مرتبط و واردت تجهیزات و اقلام مصرفی آزمایشگاهی مفتخر است تا بدینوسیله به اطلاع برساند که در خدمت تمام آزمایشگاه های تحقیقاتی، پزشکی ، بیمارستانی و تشخیص طبی و ایمنی می باشد.
شركت طب سیستم مادر، در زمينه خدمات، مشاوره و تهيه تجهيزات آزمايشگاهي، تحقيقاتي وكنترل كيفي مورد نياز مراكز علمي، تحقيقاتي، دانشگاهي،صنعتی، آزمایشگاهی، ایمنی و مراکز درمانی فعاليت داشته و در اين ارتباط داراي نمايندگي رسمي و انحصاري از كمپانيهاي معتبر جهاني می باشد .
ما با ارائه مشاوره دقيق فني، اطلاع رساني جامع و مطلوب وبا اتكاء به پرسنل متخصص و كارشناس در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترين تجهيزات همراهي نموده و شرايط بهره برداري بهينه از تجهيزات مراکز را فراهم مي‎نماييم.
همچنین این شرکت با دارا بودن دانش فنی بالا و همینطور کادر فنی کار آزموده در بخش طراحی و ساخت ، قادر به فراهم سازی امکانات مورد نیاز جهت انجام پروژهای طراحی و ساخت قطعات طبی و محافظت های ایمنی. و خدمات شنوایی وسمعک در داخل کشور بوده و در همین ارتباط پروژه های متعددی را جهت رفع نیازهای مراکز تحقیقاتی، صنعتی وعمومی کشور با موفقیت به انجام رسانده است .
امید است با رعایت اصول، این شرکت بتواند رضایت کامل مصرف کنندگان محترم را برآورده نماید و کیفیت خدمات ارائه شده زیر بنایی جهت تداوم همکاری مستمر و متعهدانه باشد. ضمنا بخش روابط عمومی این شرکت آماده شنیدن نقطه نظرات شما و ارائه اطلاعات بیشتر در صورت نیاز خواهد بود.
 
« Language